origami

Miłośnicy sztuki składania origami w dniach 25-27 maja, uczestniczyli w VI Wojewódzkim Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży „Wędrówki po Krainie Origami”.  Festiwal w tym roku odbył się w Sanoku i był objęty Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz Burmistrza Miasta Sanoka.

W konkursie na model origami wzięli udział uczniowie ZS3 przygotowując prace z wykorzystaniem wzorów modułowych łabędzia, królika i  UFO. Na podium stanęła Joanna Ziemiańska (1Ti) zdobywając II-gie miejsce w konkursie oraz Ariel Gibała (1Tf) zdobywając III-cie miejsce. Trzecią pracę konkursową przygotował Krzysztof Kozimur z klasy 1Tm.

Gratulujemy pomysłów i cierpliwości w tworzeniu modeli.