DzienNaucz_201212 października 2012r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię przygotowali uczniowie klas 2TF i 3TF. Całość uświetnił również występ szkolnej orkiestry dętej. Po widowiskowych i trudnych zmaganiach „nauczyciele vs uczniowie”  głos zabrał dyrektor p. Krzysztof Futyma, który złożył życzenia wszystkim nauczycielom w dniu ich święta i wręczył Nagrody Dyrektora paniom: Barbarze Podkalickiej,  Dorocie Piejko,  Joannie Skarbowskiej oraz panom: Jackowi Doboszowi, Mariuszowi Bonkowi, Arkadiuszowi Zulewskiemu, Maciejowi Podstawskiemu, Hubertowi Mańko, Jerzemu Szymańskiemu, Romanowi Rymarowi, Wojciechowi Ogarkowi.