Uczniowie klas 4K oraz 4S mieli okazję uczestniczyć w Ogólnopolskim programie edukacyjnym „W służbie prawu”. 28 listopada odbyło się spotkanie uczniów z funkcjonariuszką Służby Więziennej w ramach programu prewencji przestępstw wśród młodzieży. Uczniowie obejrzeli prezentację, dowiedzieli się, na jakich zasadach mogą ponosić odpowiedzialność karną, co grozi za łamanie prawa, jak wygląda życie w więzieniu i jak wygląda praca w Służbie Więziennej. Na koniec spotkania szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający udział w programie.