07.04.2016r. w Kampusie Technicznym PWSZ w Krośnie odbył się finał Olimpiady Energetycznej pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Drużyna naszej szkoły w składzie:

1. Patrycja Węgrzyn            - klasa 2 TM
  2. Edyta Żytka                    - klasa 2 TM
  3. Kamil Sadlik                   - klasa 3 TM

uczestniczyła w finale, i to z niezłym skutkiem – Kamil Sadlik uplasował się na drugiej pozycji, a do pierwszego naprawdę niewiele mu zabrakło – już dzisiaj zapowiada walkę o pierwsze miejsce za rok. Wszyscy  uczestnicy finału otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Opiekun uczniów: Jerzy Szymański