tenis05
   W dniu 20 listopada 2014 r w Zespole Szkół nr 2 odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym chłopców. Udział w zawodach brało 7 sanockich szkół średnich. Nasi zawodnicy odnieśli komplet zwycięstw w grupie pokonując I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół nr 5 i Zespół Szkół nr 1. W półfinale bez najmniejszych problemów uporali się z reprezentacją Zespołu Szkół nr 4.

 

   W finale nasi zawodnicy ponownie spotkali się z I Liceum. Nie pozostawili im jednak złudzeń i znów pokazali kto jest lepszy. Zwyciężyli 3:0 i zajęli pierwsze miejsce w turnieju.
Dwie najlepsze szkoły awansowały do etapu rejonowego, który odbędzie się 2 grudnia w Ustrzykach Dolnych.
   Zwycięska drużyna:
      Michał Kuliga 3TM
      Piotr Pytlowany 2ZS
      Dawid Patla 3TI
      Jakub Pytlik 2TS
Opiekunem drużyny jest Sebastian Stangierski.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK