03-final

 

  26.09.2018 r. w Brzozowie odbyły się zawody rejonowe w lidze lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców, która okazała się bezkonkurencyjna, pokonując kolejną szkołę, aż o 115pkt. Większość naszych uczniów zajmowała czołowe miejsca. Natomiast: Maciej Kafara, Sebastian Benawiat, Daniel Stasiowski oraz Rafał Kurek, byli najlepsi w swoich konkurencjach. Temu ostatniemu zabrakło zaledwie 1,6sek. do pobicia ponad 30 letniego rekordu szkoły w biegu na 800m. Mamy nadzieję, że sztuka ta uda się już w maju podczas Finału Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Szkołę naszą reprezentowali:
Maciej Kafara (4TE), Wiktor Kochan (2TI), Michał Tarkowski (1TE), Mateusz Kopacz (2TI), Jakub Kraczkowski (2TF), Krystian Kwiatkowski (2TF), Daniel Stasiowski (4TS), Łukasz Klimkowski (2TI), Bartłomiej Ołowiańczyk (2TM), Grzegorz Myćka (4TF), Krystian Piech (4TS), Sebastian Benawiat (2TE), Rafał Kurek (4TE), Michał Galant (2TF), Jakub Pelc (1TA), Jakub Gazdowicz (3TI), Kacper Gaworecki (1TK), Jakub Dołżycki (1TK).
Opiekunami drużyny są: Sebastian Stangierski i Damian Dziewiński.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK