biegacz    W dniu 05.10.2017 r.  na sanockich Błoniach zostały rozegrane powiatowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Pierwsze  rywalizację rozpoczęły dziewczęta. Zwyciężyło ILO  przed ZSCKR- Nowosielce i ZS  nr 5. Dużo ciekawiej było podczas rywalizacji chłopców. Brało w niej udział 5 drużyn- ZS nr 3, ZS nr 2, ILO i ZS nr 5 i ZSCKR- Nowosielce. Wyrównany pojedynek toczył się do 2 zmiany. Następnie nasi reprezentanci coraz bardziej powiększali przewagę nad rywalami. Zwyciężyli bezapelacyjnie, mając na mecie ponad 150m  przewagi nad kolejną szkołą. Pewnie awansowali do etapu rejonowego.

       Skład zwycięskiego zespołu:

Mateusz Kopacz ITI,  Rafał Kurek 2TE, Dawid Żebracki IITM, Grzegorz Hostyński ITS, Jakub Gazdowicz IITI, Michał Galant I TF, Wiktor Kochan I TI, Kacper Wójcik I TM, Miłosz Stach ITM, Jakub Leń ITE.

 

Drużynę prowadzą: Sebastian Stangierski i Damian Dziewiński.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK