przelaje-04   W dniu 7.10.2015 r.  na sanockich błoniach zostały rozegrane powiatowe indywidualne biegi przełajowe. Pierwsze  rywalizację rozpoczęły dziewczyny na dystansie 800m, gdzie mieliśmy 5 naszych zawodniczek. Pierwsza z naszych do mety dotarła Tomczewska Sandra (1TF), plasując się na 11 pozycji, później dobiegła Dubiel Kamila (1TF) 15 miejsce, a za jej plecami melduje się jej koleżanka z klasy Miękus Gabriela, na 18 miejscu finiszuje Kruk Emila (1TF) oraz na 20 pozycji mamy Adrianne Kusal (1TF).

 

   Bardzo emocjonująca zdawała się być walka wśród chłopców wśród których mieliśmy swoich faworytów. Uczniowie mieli do pokonania dystans 1200m. Nasi reprezentanci potraktowali zawody dość poważnie.  Maciej Hunia (3TS) wytrzymał presję faworyta i wygrywa bieg, za jego plecami dość sensacyjnie dobiega Sawa Sebastian (1TA), na 4 pozycji mamy Pawła Stacha z klasy 3TI pozycję niżej finiszuje Rafał Kurek (1TE), 9 pozycja przypada dla Konrada Glazera (1TA) a na 11 miejscu mamy Krzysztofa Garbowskiego (1TI).

            W dniu 21.10.2015 r. w Kolbuszowej odbędą się finały wojewódzkie na które pojadą Hunia, Sawa, Stach oraz Kurek i jak sami zapewniają nie wybierają się tam na wycieczkę, tylko godnie reprezentować naszą szkołę na arenie wojewódzkiej.

Podziękowania dla uczennic klasy 3TK (Natalii Rakoczy oraz Wanesy Dymek) za pomoc przy organizacji powiatowych biegów przełajowych.

            Opiekunowie, a zarazem organizatorzy: Damian Dziewiński, Sebastian Stangierski, Jarosław Dulęba. 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK