7.10.2014 r. na sanockich błoniach zostały rozegrane powiatowe indywidualne biegi przełajowe. Pierwsze rywalizację rozpoczęły dziewczyny na dystansie 1000m gdzie mieliśmy 3 nasze zawodniczki. Pierwsza z naszych do mety dotarła Gabriela Krowiak (2TK) plasując się na 13 pozycji, później dobiegła Aneta Sobolak (4TF) 20 miejsce, a za jej plecami melduje się jej koleżanka z klasy Marcelina Wyskiel.

            Bardzo emocjonująca zdawała się być walka wśród chłopców wśród których mieliśmy swoich faworytów. Uczniowie mieli do pokonania dystans 1200m. Nasi reprezentanci potraktowali zawody dość poważnie, a w trakcie biegu współpracowali ,,prawie jak kolarze”. Współpraca się opłaciła, inkasujemy zwycięstwo Maciej Hunia (2TS), za jego plecami dobiega Paweł Stach (2TI), na 4 miejscu przybiega Rafał Zdziarski (4TI), w pierwszej dziesiątce mamy jeszcze Mateusza Mazura (1TA) – 9 miejsce, dwie pozycje za nim mamy Jakuba Kopczyka (1TE).

           16.10.2014 r. w Kolbuszowej odbędą się finały wojewódzkie na które pojadą Hunia, Stach oraz Zdziarski i jak sami zapewniają nie wybierają się tam na wycieczkę, tylko godnie reprezentować naszą szkołę na arenie wojewódzkiej.

Podziękowania dla uczniów klasy 2TF za pomoc przy organizacji powiatowych biegów przełajowych.

            Opiekunowie a zarazem organizatorzy: Damian Dziewiński, Michał Futyma.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK