biegNasi uczniowie wraz z opiekunem p. Damianem Dziewińskim 23 maja wybrali się na zawody, które odbyły się na stadionie MOSIR-u .Bieg został zorganizowany przez TOWARZYSTO GIMNASTYCZNE „SOKÓŁ:” SANOK. Młodzież naszej szkoły wystartowała na dwóch dystansach (1200m i 2800m). Zajmowali oni bardzo wysokie wyniki zarówno w jednym i jak i drugim biegu. Po zakończeniu biegu dla dzieci przyszedł czas na reprezentantów naszej szkoły na dystansie 1200m. Świetnie spisali się nasi chłopcy wygrywając.

 

 

Oto wyniki naszych uczniów:
I m. DAWID SZUBA 3TS
II m. KAMIL BATRUCH 3TA
V m. BOGUSŁAW ROTONIEC 2TE
VI  m. DAWID OPALIŃSKI 1TE
X m. MARCIN ZDZIARSKI 1TE

Po tym biegu rozpoczęły się biegi na dystansie 2800m gdzie wystartował również nasz opiekun  p. Damian Dziewiński. Nagrodą dla najlepszego zawodnika z powiatu sanockiego ufundowano wycieczkę do Brukseli. Tym razem również udało nam się zająć wysokie miejsca.
I  m. DAMIAN DZIEWIŃSKI- opiekun
II m. DAWID ADAMSKI 2TA- nagroda główna
III m. ADRIAN ADAMIAK 2TM
Wśród kobiet bardzo dobrze zaprezentowała się KATARZYNA MUŻYŁ 2TK zajmując III miejsce.


Z wyników naszych uczniów można zacząć brać przykład i zacząć biegać.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK