29.09.2021 na miejskim stadionie "Wierchy" odbyły się zawody rejonowe w lidze lekkoatletycznej.

Nasza szkoła, mimo dużego osłabienia personalnego (część reprezentantów przebywa na miesięcznych praktykach zawodowych w Irlandii) wystawiła dwie drużyny- dziewcząt i chłopców. Suma punktów ze wszystkich konkurencji pozwoliła naszym dziewczętom na zajęcie szóstego miejsca na zawodach.

Wspaniale natomiast zaprezentowali się chłopcy. Większość naszych uczniów zajmowała czołowe miejsca.

Natomiast: Chlebicki Daniel, Mikoś Seweryn, Bieleń Norbert i Orzechowski Radosław byli najlepsi w swoich konkurencjach. Łączny wynik: 700 pkt. pozwolił na zwycięstwo w zawodach i awans do finału wojewódzkiego.

Naszą szkołę reprezentowali:

Hagaj Katarzyna (1K), Jatczyszyn Justyna (3TE), Kopczak Karolina (1K), Marczak Aleksandra (3TE), Marczak Karolina (1K), Michniak Karolina (1K), Zarzyczny Marlena (3I), Bieleń Norbert (3TE), Bolacki Bartosz (3TM), Chlebicki Daniel (4TK), Herbut Grzegorz (2S), Kaleniecki Jakub (3TM), Kot Arkadiusz (3A), Łuczka Mikołaj (1S), Mikoś Seweryn (3A), Morawski Patryk (3E), Myćka Damian (3A), Pilawski Krystian (4TI), Szczygielski Sebastian (2S), Szomko Jakub (3I), Tutak Adam (4TK), Orzechowski Radosław (3TB).

Opiekunowie – Sebastian Stangierski i Damian Dziewiński

 

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK