kometka1Zawody dziewcząt odbyły się 19.10.2011 r. Organizatorem zawodów była nasza szkoła.
W naszej reprezentacji zagrały trzy uczennice klasy 2 TF: BARAŃSKA DAGMARA, KUCABA BEATA, POZNAŃSKA KINGA. Rozgrywki były podzielone tak samo jak u chłopców na 4 grupy. Natomiast u dziewcząt w grupie A zagrały: ZS IWONICZ, I LO KROSNO, ZSER LESKO, ZS 4 SANOK. W grupie B grały reprezentacje: II LO SANOK, ZS 3 SANOK, ZS 1 SANOK. Natomiast w grupie C znalazły się: ZSP 5 KROSNO, ZS 2 SANOK, ZS 5 SANOK. W ostatniej grupie D grały uczennice: I LO SANOK, ZSE BRZOZÓW, ZSP 4 KROSNO. Mecz finałowy wygrało I LO w Sanoku. Do Finałów Wojewódzkich awansowały reprezentacje I LO w Sanoku oraz ZS 5 w Sanoku. Nasze zawodniczki ulokowały się na VI miejscu.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW

I MIEJSCE – I LO SANOK
II MIEJSCE – ZS 5 SANOK
III MIEJSCE – ZS IWONICZ
IV MIEJSCE – II LO SANOK

V -VII MIEJSCE – I LO KROSNO, ZS 3 SANOK, ZS 2 SANOK, ZS 4 KROSNO
IX - XIII- MIEJSCE- ZSER LESKO, ZSE BRZOZÓW, ZS 1 SANOK, ZS 5 KROSNO,
ZS 4 SANOK

Zawody dziewcząt odbyły się 19.10.2011 r. Organizatorem zawodów była nasza szkoła.
W naszej reprezentacji zagrały trzy uczennice klasy 2 TF: BARAŃSKA DAGMARA, KUCABA BEATA, POZNAŃSKA KINGA. Rozgrywki były podzielone tak samo jak u chłopców na 4 grupy. Natomiast u dziewcząt w grupie A zagrały: ZS IWONICZ, I LO KROSNO, ZSER LESKO, ZS 4 SANOK. W grupie B grały reprezentacje: II LO SANOK, ZS 3 SANOK, ZS 1 SANOK. Natomiast w grupie C znalazły się: ZSP 5 KROSNO, ZS 2 SANOK, ZS 5 SANOK. W ostatniej grupie D grały uczennice: I LO SANOK, ZSE BRZOZÓW, ZSP 4 KROSNO.  Mecz finałowy wygrało I LO w Sanoku. Do Finałów Wojewódzkich awansowały reprezentacje I LO w Sanoku oraz ZS 5 w Sanoku. Nasze zawodniczki ulokowały się na XI miejscu.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW

I MIEJSCE –  I LO SANOK
II MIEJSCE – ZS 5 SANOK
III MIEJSCE –  ZS IWONICZ
IV MIEJSCE – II LO SANOK


V -VII MIEJSCE –  I LO KROSNO, ZS 3 SANOK, ZS 2 SANOK, ZS 4 KROSNO                                        
IX - XIII- MIEJSCE- ZSER LESKO, ZSE BRZOZÓW, ZS 1 SANOK, ZS 5 KROSNO,
 ZS 4 SANOK

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK