12.03.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Krośnie na basenie MOSIR odbył się Półfinał Wojewódzki w pływaniu. Reprezentacja chłopców z naszej szkoły wystartowała w sztafecie 6x50m, zajmując bardzo dobre 5 miejsce. Kolejne 4 osoby wystartowały indywidualnie, z których najlepszy był uczeń klasy 1S Dawid Leszczyk, płynąc stylem grzbietowym uplasował się na drugim miejscu.

Naszą szkołę reprezentowali: Eryk Haduch 2S, Dawid Leszczyk 1S, Michał Mazur 2M, Jacek Sieniawski 3K, Igor Wojewódka 2K, Oskar Zychowicz 2S, Nikodem Abram 3P, Ida Ryczaj 1EF, Anita Wietchy 1I.

Opiekunami drużyny byli: Stangierski Sebastian, Łukasz Kudlik.                                                                                                                                                                                                                                 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK