szkola logo

Szybkie tempo rozwoju sprawia, że zmienia się zapotrzebowanie na kwalifikacje zawodowe. Aby nadążyć za dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy, system kształcenia zawodowego również musi dostosowywać swą ofertę do aktualnych potrzeb. Kierunki kształcenia, a także kompetencje, które zdobywają absolwenci Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku, odpowiadają bieżącym wymogom, a dla zawodów, w których można się kształcić w naszej szkole, jest prognozowane szczególne zapotrzebowanie na rynku pracy.

Technik elektryk, technik programista, technik informatyk, technik pojazdów samochodowych, technik mechanik, technik mechatronik – interesujesz się którymś z tych kierunków kształcenia? Wszystkie te kwalifikacje zawodowe znalazły się w ogłoszonej 4 lutego 2021 r. przez Ministerstwo Edukacji i Nauki prognozie zapotrzebowania na pracowników w zawodach szkolnictwa branżowego na krajowym i wojewódzkim rynku pracy, zobacz tutaj: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/prognoza-zawody-2021

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK