ue-bw

Rusza rekrutacja na kolejne kursy w ramach realizowanego w naszej szkole projektu: „Zintegrowane wsparcie kształcenia ogólnego”.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 , realizowanym od dnia 01.09.2016 do dnia 30.06.2018 przez Powiat sanocki w partnerstwie z Syntea S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Wojciechowska 9A, NIP: 712-31-22-247

W ramach działania przygotowane są następujące  warsztaty wyłącznie dla uczniów Zespołu Szkół nr 3. Kursy będą realizowane w terminie: maj – czerwiec.

NAZWA KURSU

ILOŚĆ
UCZNIÓW

ILOSC
KURSÓW

„Językowe studium przypadków – JĘZYK ANGIELSKI” – warsztaty dla klas 1,2,3

40

„Przyjazna matematyka” – warsztaty dla klas 1,2,3
(poziom zostanie określony  po rekrutacji )

„Warsztaty eksperymentalne z biologii” dla klas 1.2,3

„Warsztaty eksperymentalne z fizyki” dla klas 1,2,3

24

„Warsztaty eksperymentalne z chemii” dla klas 1,2,3

„Techniczne zastosowanie informatyki” dla klas 1,2,3

„Programowanie na platformę Android” dla klas 1,2,3

„Tworzenie aplikacji Webowych” dla klas 1,2,3

„Inżynieria projektowania komputerowego CAD” dla klas 1,2,3

2

„Innowacyjność kluczem do sukcesu. Trening kreatywności”

16

„Szybkie i skuteczne uczenie się”

16

„Kurs kompetencji społecznych dla uczniów. Warsztaty kształtowania skutecznej komunikacji, kierowania swoimi emocjami”

16

„Kurs przedsiębiorczości dla uczniów. Przedsiębiorczość VCC”

16

Warunkiem udziału w projekcie jest pozytywne przejście procesu rekrutacji składającego się z dwóch etapów:

Etap 1: złożenie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego, podpisanie deklaracji uczestnictwa w projekcie i oświadczenie o zgodzie przetwarzania danych osobowych. Osoby niepełnoletnie (poniżej 18 roku życia) na dokumentach rekrutacyjnych konieczne będą podpisy prawnych opiekunów.

Etap 2: pozytywne zaopiniowanie komisji rekrutacyjnej z zgodnie z regulaminem rekrutacyjnym.

KRYTERIA REKRUTACJI

Nr

Kryterium

Sposób weryfikacji

Liczba punktów

Kryteria podstawowe:

I

Wszyscy kandydaci: uczęszczanie do/zatrudnienie w jednej z 6 szkół objętej wsparciem

w przypadku 0 osoba odpada ponieważ nie należy do grupy docelowej

Wszyscy kandydaci: Niepełnosprawność

Oświadczenie lub orzeczenie o niepełnospr

Uczniowie: ocena z przedmiotu

(zajęcia rozwijające w szkołach T2,T3,T5)

Uczniowie: ocena z przedmiotu

(zajęcia wyrównawcze w szkołach SP5,GS5,SSP)

Uczniowie: zachowanie

Uczniowie: ocena wychowawcy:

max. 2 pkt. = 0/1 + 0/1

stosunek do obowiązków szkolnych

szkolna i poza szkolna aktywność naukowa

W przypadku następujących kursów:

„Techniczne zastosowanie informatyki” dla klas 1, 2, 3

„Programowanie na platformę Android” dla klas 1, 2, 3

„Tworzenie aplikacji Webowych” dla klas 1, 2, 3

„Inżynieria projektowania komputerowego CAD” dla klas 1, 2, 3

Jako ocena z przedmiotu obowiązuje ocena z informatyki, którą uczeń otrzymał w pierwszej klasie (na koniec I semestru – dla obecnych pierwszych klas, lub na koniec roku dla klas II i III).

W przypadku kursów

„Innowacyjność kluczem do sukcesu. Trening kreatywności”

„Szybkie i skuteczne uczenie się”

„Kurs przedsiębiorczości dla uczniów. Przedsiębiorczość VCC”

Punkt III rekrutacji nie dotyczy.

Każdy uczeń ma możliwość wzięcia udziału tylko w dwóch formach wsparcia i warsztaty nie mogą się powtarzać!!!!!

Formularze można odbierać od pani Agnieszki Pietryckiej w sali 110 w każdą środę na każdej przerwie do godziny 13:15, lub pobrać ze strony internetowej(3 załączniki). Za pomocą dziennika elektronicznego  można zadawać pytania w sprawie organizowanych kursów(wiadomość – nauczyciele – Agnieszka Pietrycka).

Wypełnione wnioski należy składać również do pani Agnieszki Pietryckiej w każdą środę i piątek na  przerwach  (środa 7:00-13:15, piątek 7:00 – 10:25), w terminie do 24.05.2017r.

Wszystkie wyżej wymienione warsztaty będą kontynuowane w następnym roku szkolnym. Ze szczególnym uwzględnieniem maturzystów.

DEKLARACJA UCZESTNICTWA

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU