Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele i młodzież ZS3 zapraszają uczniów i absolwentów szkoły  na Koncert Charytatywny „Serce za serce”, który odbędzie się 4 marca 2014 roku na hali sportowej.  Dochód z Koncertu  przeznaczony zostanie na wsparcie leczenia Adama Hnizdura, który dzielnie zmaga się z chorobą (4 TB, absolwent 2008).

W programie przewidziano: pokaz talentów uczniów naszej szkoły, występy zespołów muzycznych i tanecznych,  pokazy ratownictwa medycznego, pokazy motoryzacyjne (Pirates of Roads), spotkania z ciekawymi ludźmi, aukcje, licytacje. Liczymy na Wasze zrozumienie i wsparcie tego ważnego przedsięwzięcia – „Człowiek jest tyle wart, ile może pomóc drugiemu”

Wszelkie informacje dla absolwentów, którzy chcieliby włączyć się w organizację Koncertu, pod numerem telefonu: 13 46 304 48.