14 październik – to popularny Dzień Nauczyciela. Z tej okazji dzień wcześniej odbyła się uroczysta akademia w naszej placówce oświatowej. Pod kierownictwem p. E. Kulawiak – Roman, p. M. Prorok i p. D. Wojnarowskiej uczniowie przygotowali w nieco żartobliwej formie wiadomości z życia szkoły, pogodę na najbliższy pobyt na jej terenie oraz echa sportowych zmagań. Na uwagę zasługuje występ wschodzącej gwiazdy szkolnej sceny – Agnieszki, która własną kompozycją uatrakcyjniła przebieg uroczystości.
            Jak co roku dyrektor – mgr inż. Krzysztof Futyma – nagrodził nauczycieli za ich pracę i trud „niesienia kaganka oświaty”. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Na uwagę zasługuje także zorganizowany przez „wuefistów” mecz, w którego szrankach stanęli uczniowie i nauczyciele. Zmagania te zakończyły się sukcesem uczniów.  Na rewanż czekamy aż do przyszłego roku szkolnego.