25 kwietnia 2024 roku w naszej szkole po raz pierwszy zorganizowano „Dzień bezpiecznej szkoły zawodowej”. Wydarzenie to skierowane było do młodzieży kończącej naukę w szkołach podstawowych ale również dla uczniów ZS3. Uczniowie naszej szkoły przedstawili ofertę  kształcenia na rok szkolny 2024/2025. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia prowadzone przez zaproszonych Gości:

-ratownikówBieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego, którzy przeprowadzili szkolenia z zakresu „Pierwszej Pomocy Przedmedycznej’.

- pracowników WORD, którzy prowadzili zajęcia profilaktyczno-edukacyjne z zakresu BRD z wykorzystaniem symulatora dachowania, symulatora zderzenia czołowego, wagi przeciążeniowej i alkogoogli.

-przedstawiciela Powiatowej Komendy Policji w Sanoku, który przedstawił młodzieży tematykę bezpieczeństwa oraz odpowiedzialności karnej w ruchu drogowym.

Dziękujemy Wszystkim Gościom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie w organizacji tego wydarzenia. Zapraszamy za ROK!!!

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK