dofinansowanelogo male zs3

 

Informujemy, że w ramach projektu Erasmus+ „Crossing Borders with Distance Education” rozpoczynamy rekrutację na wyjazd uczniów do Słowenii, który odbędzie się w drugim tygodniu kwietnia 2024r. Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie do koordynatora projektu (p. Kulawiak – Roman) wniosku ucznia o udział w mobilności, zgody prawnych opiekunów na wyjazd i pozostałej dokumentacji określonej w regulaminie projektu w terminie do 26 lutego 2024r. Przypominamy, że wyjazd w całości jest pokrywany z funduszy europejskich.
Wniosek (wraz z oświadczeniami) i wymagania rekrutacyjne dostępne są u koordynatora projektu.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK