Niesamowita atmosfera i ogromny sukces! Wspólnymi siłami zebraliśmy 32 045 zł.

To już V CHARYTATYWNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SHLPN, który odbył się 09.12.2023 r., w hali sportowej ZS nr 3 w Sanoku. Tym razem graliśmy dla 12 – letniej MARTYNKI POSADZKIEJ z Pisarowiec, chorej na białaczkę limfoblastyczną.

Organizatorzy Zespół Szkół nr 3 i Zespół Szkół nr 5 w Sanoku dziękują właścicielom firm za przychylność, wszystkim darczyńcom, ludziom dobrej woli za wielkie serca i wsparcie, zebrana kwota zostanie przekazana na leczenie i powrót do spełniania marzeń Martynki.

 

Podczas turnieju nie zabrakło gwiazd sportu, emocji, walki, pięknych bramek i niezastąpionych kibiców. Odbył się również kiermasz niepowtarzalnych ozdób świątecznych przygotowanych przez nauczycieli, dzieci, młodzież i ich rodziców. Otrzymana ilość cennych podarunków została wylicytowana, a zebrana kwota wypełniła puszki. Występ gimnastyków z UKS Spartan Zahutyń, przyjaciół Martynki, był niepowtarzalny i wzruszający.

Wszystkich połączyła chęć niesiania pomocy Martynce Posadzkiej, Mistrzyni Świata w fitness sportowym.

Podczas turnieju odbył się Drużynowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Starosty Sanockiego.

Starosta Stanisław Chęć zwycięski puchar wręczył drużynie STAL SANOK OLDBOYS.

II miejsce zajęła drużyna HARNAŚ SANOK, III miejsce wywalczyła drużyna TRAVEL PL, pokonując w finale KOLEJARZ ZAGÓRZ.

Wielkie brawa również należą się dla pozostałych drużyn, którzy swoją walką, umiejętnościami piłkarskimi zachwycili publiczność.

Mecze rozegrali również: STOMET SANOK, ORLEN S.A. Oddział PGNiG w Sanoku, DRUCZEK SANOK, TEAM PISAROWCE oraz NAUCZYCIELE ZS3/ZS5.

Puchar Dyrektora ZS5 w Sanoku dla KRÓLA STRZELCÓW całego turnieju otrzymał FABIAN PAŃKO, wręczyła go pani Dyrektor Elżbieta Kokoszka.

Puchar Dyrektora ZS3 w Sanoku dla NAJLEPSZEGO BRAMKARZA turnieju otrzymał ZENON HADUCH, wręczył go Dyrektor Krzysztof Futyma.

Odbył się również Drużynowy Turniej Rzutów Karnych o PucharPosła na Sejm RP Piotra Uruskiego, który wywalczyła drużyna HARNAŚ SANOK.

Turniej wzbudził olbrzymi odzew wśród społeczności lokalnej, ponieważ Martynka wielokrotnie uatrakcyjniała swoimi występami imprezy kulturalno – sportowe i charytatywne.

Martynka, jako utalentowana gimnastyczka, swoją historią poruszyła wiele sportowych serc. Specjalnie dla niej Dariusz „Tiger” Michalczewski przekazał rękawice z autografem, nagrywając jednocześnie filmik zachęcający do udziału w turnieju i wsparcia Martynki, Kuba Błaszczykowski przekazał podpisaną opaskę kapitańską. W sobotnim turnieju zagrali miłośnicy piłki nożnej, zarówno amatorzy, jak i lokalni zawodnicy, a wśród nich gwiazdy piłkarskie: Dariusz Dudek, Adam Kokoszka i Dawid Pietrzkiewicz.

 

Turniej sędziowali: Paweł Miśko oraz Kacper Sokołowski. Pomysłodawcą i współorganizatorem turnieju był Janusz Kokoszka, a prowadzącą Monika Lemko.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę, tym którzy pomogli zorganizować turniej, którzy otworzyli swoje serca, za każdą złotówkę, za dobre słowo, uśmiech, pomocną dłoń. Było i jest ich tak wielu, że nie sposób wyrazić nam wdzięczności.

Apelujemy do Państwa o wsparcie Martyny przez przekazywanie jej darowizn na indywidualne subkonto oraz dzielenie się z nią 1,5% podatku w okresie rozliczeniowym.

Fundacja Iskierka „Martyna POSADZKAhttps://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/martyna-posadzka/

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK