plakatSobotni V Charytatywny Turniej Mikołajkowy SHLPN zorganizowany przez Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku i Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku zgromadził tłumy. W tym roku graliśmy aby wspomóc leczenie 12-letniej Martynki Posadzkiej z Pisarowiec chorej na białaczkę limfoblastyczną. Licytacje osiągały zawrotne kwoty, a przedmioty wystawione na kiermaszu świątecznym rozchodziły się w błyskawicznym tempie. Tradycyjnie najwięcej emocji wzbudził turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Starosta Sanocki Stanisław Chęć.
W zmaganiach wzięło udział aż 9 drużyn.
Organizatorzy przyznali także tytuły komplementarne:
Królem Strzelców został Fabian Pańko.
Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Zenon Haduch.
Najlepszą drużyną w rzutach karnych okazał się Harnaś Sanok.
Gościnnie na turnieju wystąpili zawodnicy z UKS Spartanie Zahutyń – przyjaciele Martynki, którzy zaprezentowali niezwykłe umiejętności gimnastyczne.

 

Osoby, które nie mogły być w sobotę z nami, a chcą wspomóc leczenie Martynki, mogą wpłacać pieniążki na konto Fundacji Iskierka:
Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8
ING Bank Śląski nr konta:
05 1050 0099 6781 1000 1000 0983
tytułem: Darowizna Posadzka Martyna – TURNIEJ SHLPN
lub przez stronę: https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/martyna-posadzka/

 

[GALERIA ZDJĘĆ]

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK