10 listopada 2023 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 105 rocznicy odzyskania niepodległości.

Rozpoczęło ją wspólne odśpiewanie hymnu państwowego w asyście pocztu sztandarowego szkoły.

Następnie zaprezentowano słowno-muzyczny montaż, w którym przedstawiono losy walki narodowowyzwoleńczej Polaków w okresie 123 letniej niewoli, dodatkowo wzbogacony prezentacją multimedialną. Na zakończenie orkiestra szkolna wykonała wiązankę pieśni patriotycznych.

W akademii udział wzięli: Dominik Dwornik 1I, Amelia Hołubowska 1P, Maria Stefanowska 1EF, Milena Szajnowska 1P, Artur Wysoczański 1P.

Prezentację multimedialną przygotowali: Dominik Dwornik 1I, Artur Leśniewski 1I.

Oprawa Fotograficzna: Julia Wojnarowska 1I

Impreza została przygotowana przez: Beatę Leszczyszyn i Monikę Fundanicz

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK