Wyruszyliśmy o godz. 8:00. Następnie, po przyjeździe do Rzeszowa udaliśmy się na zakupy do galerii handlowej Millenium Hall. Zakupy udały się, szczególnie frytki i napoje w restauracjach fast food.

Wizyta w Centrum nauki rozpoczęła się o godz. 12:30. Na parterze można wykonać ćwiczenia dotyczące lotnictwa, dowiedzieć się o historii konstrukcji samolotów i wybitnych pilotach z okresu międzywojnia. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się oddział dotyczący głosu, mierzenia poziomu hałasu, oraz echa. Nasza wycieczka tak intensywnie wykonywała ćwiczenia, że wywołała uznanie wśród pracowników centrum. W drodze powrotnej chór uczniów umilał nam czas. Repertuar był szeroki i ciekawy. Wycieczka zakończyła się ok. godz. 17.

Opiekunowie: Dorota Białogłowicz, Barbara Podkalicka

  

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK