27.04.2023 w naszej szkole odbył się konkurs z znajomości języka SQL i baz danych, pt. „Mistrz SQL ZS3 w Sanoku”. Uczniowie w trakcie konkursu rozwiązywali test teoretyczny oraz zmagali się z praktycznym zadaniem polegającym na napisaniu złożonych zapytań w języku SQL.

Konkurs przygotowali uczniowie klasy 4F Paweł Matejak, Radosław Jawilak i Mateusz Buczek wraz z nauczycielką Agnieszką Gmitruk. Nagrody zostały zasponsorowane przez Radę Rodziców.

Na czternastu uczestników wyłoniono aż 5 zwycięzców, ponieważ na 3 miejscu ulokowały się na równi trzy osoby. Zwycięzcami konkursu zostali:

Miejsce 1: Krystian Pytlik z klasy 4K

Miejsce 2: Wroniak Kacper z klasy 2P

Miejsce 3: Michał Bujas z klasy 4K, Radosław Kuzio z klasy 4F, Adrian Wojtkowski z klasy 4F.

 

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK