gk-energyZespół Szkół nr 3 w Sanoku oraz firma GC Energy z o.o. z siedzibą w Rzeszowie podpisały umowę patronacką, której celem jest wzajemna współpraca w zakresie edukacji zapewniającej rozwój zawodowy młodzieży w klasie o profilu technik elektryk.

 

GC Energy jest polską firmą świadczącą usługi w międzynarodowym środowisku. Realizowała usługi na budowach wielu elektrowni, rafinerii, zakładów chemicznych, fabryk samochodów elektrycznych czy informatycznych baz danych. Jej głównym profilem działalności jest obsługa inwestycji przemysłowych w zakresie dostaw, montażu, uruchomienia i serwisu instalacji aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki, instalacji elektrycznych oraz telekomunikacyjnych.

Umowa patronacka Zespołu Szkół nr 3 z GC Energy z o.o. daje wiele możliwości. Dzięki niej będą realizowane wspólne projekty i inicjatywy edukacyjne, dofinansowywane pomoce naukowe, firma zapewni opiekuna stażu oraz doradztwo w zakresie rozwoju i ustalenia ścieżek kariery uczniów. Wzajemna współpraca umożliwi absolwentom naszej szkoły podjęcie zatrudnienia w GC Energy.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK