Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dwaj uczniowie naszej szkoły otrzymali Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Są to MICHAŁ KRAJNIK z klasy 4TB i FILIP ŚWIDER z klasy 3M.
Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom odbyła się w dniu 13 grudnia br. na Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. Wzięły w niej udział Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki oraz Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty.

Stypendia przyznawane są osobom kształcącym się w szkołach w formie dziennej, które umożliwiają uzyskanie świadectwa dojrzałości. Stypendium otrzymuje uczeń, który uzyskał promocję z wyróżnieniem, miał najwyższą średnią ocen lub wykazał się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy - wyniki co najmniej dobre.

Serdecznie gratulujemy naszym najlepszym uczniom sukcesu.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK