image04

 

Pierwszy tydzień pobytu, to przede wszystkim zapoznanie się z miejscem pobytu w Ballinie i Sligo oraz z pracodawcami. Nie brakowało również sobotniej wycieczki do Galway poprzez malownicze okolice góry Croagh Patrick oraz dolinę Doolough.
Jest już, zamieszczona poniżej pierwsza relacja z praktyk od Filipa z grupą kolegów. Nie próżnują również technicy pojazdów samochodowych, którzy przesłali zdjęcia ze swoich miejsc pracy.

 Pracujemy obecnie dla Ryana Scotta Urlicha oraz jego wspólnika Chucka Ma, którzy są właścicielami firmy "Prevention is Better" promującej wstrzemięźliwość od używek. Dostaliśmy 5 zadań od szefa w pierwszym tygodniu. Mieliśmy za zadanie naprawić bota do automatycznych odpowiedzi odnośnie pytań związanych z użytkowaniem narkotyków, który zawierał błąd związany z zapętlaniem się w jednym miejscu przez co nie dało się skończyć ankiety. Problem rozwiązaliśmy już pierwszego dnia pracy przy użyciu panelu kontrolnego, którym głównie zajmował się Marek. Damian pracował nad filmem ze spotkania z młodzieżą w szkole, który dostaliśmy od Ryana. Zajmował się on obróbką audio/video i w sumie dalej nad tym pracuje by spełnić wymagania szefa. Marcin zajmował się uzupełnianiem danych o firmach co poszło mu całkiem gładko bez większych problemów. Od Chuck'a dostaliśmy także kod źródłowy gry pamięciowej, nad którą pracuję razem z Kacprem. Zajmujemy się jej przerobieniem, tak aby uzyskać pary kart z używkami oraz ich konsekwencjami. Kacper zajmuje się szatą graficzną programu i przerabia zaawansowanego css'a do naszych potrzeb a ja zajmuję się kodem gry napisanym w JavaScript'cie. W następnym tygodniu pewnie zajmiemy się wysyłaniem e-maili dla szkół.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK