Miło nam poinformować, że nasi przedstawiciele, biorący udział w V Biegu Erasmusa, zajęli II miejsce w kategorii „Osoby dorosłe”; w takcie godziny pokonali łącznie 50,31 km. Niniejsze wydarzenie było zorganizowane w ramach projektu „Güncellenen Geleneksel Sanatlar” (Updated Traditional Arts), realizowanego przez Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku we współpracy ze szkołami z Turcji, Estonii, Portugalii, Hiszpanii i Włoch.

Zachęcamy młodzież, nauczycieli i społeczność szkolną do udziału w kolejnej edycji biegu w przyszłym roku. Swoją kandydaturę należy zgłosić do końca czerwca 2022r. do koordynatorki projektu – p. Edyty Kulawiak – Roman.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK