image10

   15.10.2021 dwie drużyny uczniów naszej szkoły z klas:

- 3 TM w składzie – Przemysław Sech, Jakub Iwanik i Szymon Fedak (nazwa drużyny „Dream Team”)

- 3 TE w składzie – Maksymilian Gibała, Adam Chytła i Michał Podlipski (nazwa drużyny „ZS3 Elektro”)

wraz z opiekunem Jerzym Szymańskim wzięły udział w Turnieju maszyn wodnych w Jarosławiu.

Turniej przeprowadzony był w dwóch konkurencjach: moc turbiny oraz wydajność turbiny.

Każda drużyna mogła startować tylko w jednej konkurencji.

 

Nasze drużyny wzięły udział w obu konkurencjach z bardzo dobrym wynikiem, gdyż drużyna „Dream Team” zajęła drugie miejsce w konkurencji wydajność turbiny natomiast drużyna „ZS3 Elektro” zajęła czwarte miejsce w konkurencji moc turbiny.

Za pierwsze trzy miejsca organizatorzy przygotowali cenne nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy. Być może nasza drużyna „Dream Team” zakwalifikuje się również do turnieju ogólnopolskiego w Piasecznie, będzie to zależało od tego, jak wypadną drużyny biorące udział w turnieju w pozostałych ośrodkach w Polsce. Szczegółów dowiemy się wkrótce po zakończeniu eliminacji w innych ośrodkach.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK