image21Dzięki uprzejmości Klubu Spartan Rymanów, 29 listopada ZS nr 3 gościł zawodowego Mistrza Polski w Armrestlingu Grzegorza Nowotarskiego, który przedstawił zasady według, których rozgrywane są zawody. Omówione zostały również techniki jakie można wykorzystać podczas spotkania i następnie przeprowadził zawody wśród młodzieży.

Do współzawodnictwa stanęło 85 osób w tym 6 dziewcząt. Zawody rozgrywane były w pięciu kategoriach wiekowych, dziewczyny startowały w osobnej kategorii. Na zakończenie rozegrana została kategoria Open między najlepszymi zawodnikami z każdej kategorii.

Dzięki sponsorowi VitaminShop Sanok i Podkarpackiemu Stowarzyszeniu Sportów Obronnych Defender dla najlepszych zawodników przygotowane zostały nagrody rzeczowe.

 

Lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

ROCZNIK 2004

 1. Iwanik Jakub
 2. Lasek Jakub
 3. Sybidło Przemysław

ROCZNIK 2003

 1. Kobus Julian
 2. Dziechciarz Szymon
 3. Wacław Adrian

ROCZNIK 2002

 1. Pelc Jakub
 2. Radwański Kacper
 3. Barług Adrian

ROCZNIK 2001

 1. Szaszowski Dariusz
 2. Hostyński Grzegorz
 3. Mielnikiewicz Arkadiusz

ROCZNIK 2000

 1. Skrabalak Gracjan
 2. Śliwiak Grzegorz
 3. Oskarski Bartłomiej

KATEGORIA DZIEWCZĄT

 1. Kantorek Karolina
 2. Cęgiel Jagoda
 3. Paszkiewicz Sandra

KATEGORIA OPEN

 1. Skrabalak Gracjan
 2. Szaszowski Dariusz
 3. Hostyński Grzegorz

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK