22-bel

 

 

16 grudnia 2017 r.  odbył się kolejny XVII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka „BELFER 2017” zorganizowany przez UKS „Techbud” działający przy ZS nr 5.

 

W turnieju udział wzięło 8 drużyn, podzielonych na dwie grupy:

 

 


Grupa I
1. ZS nr 5 Sanok
2. SOŠ Polytechnická Humenné
3. ZS nr 3 Sanok
4. PWSZ Sanok
Grupa II
1. SP nr 4 Sanok
2. SP nr 8 Sanok
3. SP nr 1 Sanok
4. SP nr 2 Sanok / ZS nr 2 Sanok

Po zaciętych zmaganiach grupę I wygrała drużyna z SOŠ Polytechnická Humenné, natomiast grupę II wygrali nauczyciele reprezentujący SP nr 8 Sanok.

PÓŁFINAŁY:
SOŠ Polytechnická Humenné – SP nr 1 Sanok 2:0
ZS nr 3 Sanok - SP nr 8 Sanok 2:0

FINAŁY:
SP nr 1 Sanok - SP nr 8 Sanok 2:0
SOŠ polytechnická Humenné - ZS nr 3 Sanok 1:2

Drużyna z ZS nr 3 przegrywając w grupie I 0:2 z SOŠ Polytechnická Humenné, ponownie spotkała się z rywalami w finale, gdzie walcząc do samego końca po raz pierwszy zwyciężyła BELFRA.

W meczu o III miejsce spotkały się ponownie, dwie drużyny z tej samej grupy.
SP nr 1 zrewanżowało się za przegrany mecz z SP nr 8 zajmując III miejsce.

Puchar Starosty Powiatu Sanockiego dla najlepszej zawodniczki otrzymała Kamila Mika z drużyny ZS nr 3, a najlepszym zawodnikiem turnieju został František AndiǏ z Humennégo.

Na zakończenie Turnieju gościnnie wystąpili gimnastycy z UKS Spartanie Zahutyń oraz ich trener Mirosław Kaźmierczak.
Puchary i nagrody wręczali członkiem zarządu powiatu sanockiego Andrzej Chrobak, dyrektor ZS nr 5 Elżbieta Kokoszka oraz wicedyrektor Katarzyna Michalak.

W imieniu organizatorów, serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji BELFRA dyrekcji i nauczycielom ZS nr 5. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę, sędziom i uczniom za pomoc oraz kibicom za gorący doping.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK