biegi  

    W dniu 11.10.2016 r.  na sanockich Błoniach zostały rozegrane powiatowe  biegi przełajowe dziewcząt i chłopców na dystansie 740 m. Pierwsze  rywalizację rozpoczęły dziewczyny z dwóch sanockich szkół. Zwyciężyło ILO przed ZS nr 5. Dużo ciekawiej było podczas rywalizacji chłopców. Brały w niej udział 4 drużyny- ZS nr 3, ZS nr 2, ILO i ZS nr 5. Wyrównany pojedynek toczył się do 3 zmiany. Następnie nasi reprezentanci coraz bardziej powiększali przewagę nad rywalami. Zwyciężyli bezapelacyjnie, mając na mecie ponad minutę przewagi nad kolejną szkołą. Pewnie awansowali do etapu rejonowego.

 

 

 

      Skład zwycięskiego zespołu:

Sroka Dominik 1TA, Niemiec-Ochała Wiktor 1TA, Jakiel Paweł 3TA, Śliwiak Grzegorz 1TA, Stępień Michał 1TS, Stach Paweł 4TI, Kucharski Mateusz 1TA, Kafara Maciej 2TE, Rakoczy Rafał 1TF, Kurek Rafał 2TE, Stefański Marcin 2TI, Rygiel Łukasz 4TF, Bulanda Kacper 3TE.

Drużynę prowadzą: Sebastian Stangierski, Damian Dziewiński, Jarosław Dulęba.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK