33-kosz AWANS DRUŻYNY KOSZYKARSKIEJ DO ZAWODÓW REJONOWYCH!!!

Drużyna koszykarska Naszej Szkoły dzięki zwycięstwu w turnieju nawiązuje do wielkich sukcesów ZST z lat 90 i początku 2000 roku, gdzie wielokrotnie osiągała wysokie lokaty na szczeblu powiatowym, rejonowym czy wojewódzkim.

W dniach 13-14 lutego 2017r. odbyły się zawody o mistrzostwo powiatu sanockiego w koszykówce chłopców. Do rywalizacji przystąpiły drużyny I LO Sanok, II LO Sanok,  ZS Nr 1 Sanok, ZS Nr 2 Sanok, ZS Nr 3 Sanok.

 

Turniej został rozegrany w systemie 2x8min. „każdy z każdym”. W pierwszym meczu ZS Nr 2 pokonało ZS Nr 1  15 : 10.

      Nasza drużyna prowadzona przez Huberta Mańko rozpoczęła od rywalizacji z dotychczasowym mistrzem  I LO ogrywając go 23 : 15. Jak się później okazało był to mecz o 1 miejsce w zawodach, gdyż w pozostałych meczach  obydwie drużyny nie zaznały już goryczy porażki.

W trzecim meczu II LO pokonało ZS Nr 1  13 : 5 , w kolejnym  I LO  wysoko  wygrało  z ZS Nr 2 26 : 12.
W ostatnim spotkaniu pierwszego dnia Nasi pokonali II LO 26 : 13.

Drugiego dnia koszykarze Naszej Szkoły rozegrali dwa spotkania. W pierwszym w pełni kontrolowali przebieg meczu z  ZS Nr 1 wygrywając 23 : 8.  W swoim ostatnim meczu graliśmy z ZS Nr 2 pokonując sąsiadów 29 : 9.

Dzięki wygranej nasi chłopcy awansowali do zawodów rejonowych, które zostaną rozegrane na początku marca

W pozostałych  meczach osiągnięto następujące wyniki:

ZS Nr 1  -   I LO 15 : 30

ZS Nr 2  -  II LO 14 : 18

I LO       -  II LO 45 : 15

Kolejność końcowa:

  1. ZS Nr 3 Sanok
  2. I LO      Sanok
  3. II LO     Sanok
  4. ZS Nr 2 Sanok,
  5. ZS Nr 1 Sanok,


Skład drużyny Naszej Szkoły:

Indyk Paweł (4TM), Naleśnik Damian (4TM), Boutsikaris Haris (4TK), Moczarny Jacek (4TK), Stach Paweł (4TI), Olejarczyk Krystian (2TE), Kużniar Michał (2TE), Lewicki Szymon (2TF), Strzemecki Jakub (2TM), Krzywiecki Jakub (2TM), Kapcio Bartłomiej (2TS), Hałasik Maciej (1TE).

Opiekunem drużyny jest p. Hubert Mańko.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK