unihok 106    20.05.2016r w Naszej Szkole odbył się Finał Wojewódzki w unihokeju chłopców. W turnieju wzięło udział sześć szkół : ZS Nr3 Sanok, I LO Sanok, III LO Rzeszów, ZS Sokołów Młp., ZS Nr 2 Dębica, ZSZ Nr 1 Dębica. Zawody rozegrano systemem „ każdy z każdym” z zaliczeniem wyników z półfinałów wojewódzkich. Mieliśmy okazję oglądać 12 szybkich, ciekawych, stojących na wysokim poziomie spotkań i aż 67 bramek. Należy też podkreślić wyjątkowo zaciętą, a zarazem czystą grę wszystkich drużyn. W najciekawszym meczu Nasza drużyna zremisowała z ZS Nr 2 Dębica, ale dzięki
lepszej różnicy bramek w całym turnieju to My zdobyliśmy tytuł Mistrzów Województwa.

 

Poszczególne wyniki meczów, tabela oraz wyniki końcowe :


1. ZS Nr 3 Sanok vs III LO Rzeszów (7:1)
2. ZS Sokołów vs ZSZ Nr 1 Dębica (1:4)
3. ZS Nr 2 Dębica vs I LO Sanok (1:0)
4. ZS Nr 3 Sanok vs ZS Sokołów(7:1)
5. I LO Sanok vs ZSZ Nr 1 Dębica(1:1)
6. III LO Rzeszów vs ZS Nr 2 Dębica(1:2)
7. I LO Sanok vs ZS Sokołów(2:1)
8. ZS Nr 3 Sanok vs ZS Nr 2 Dębica(1:1)
9. III LO Rzeszów vs ZSZ Nr 1 Dębica(1:4)
10. ZS Sokołów vs ZS Nr 2 Dębica(0:2)
11. ZS Nr 3 Sanok vs ZSZ Nr 1 Dębica(4:2)
12. I LO Sanok vs III LO Rzeszów(6:5)

 

Wyniki zaliczone z półfinałów:


1. ZS Nr 3 Sanok vs I LO Sanok (4:0)
2. ZS Sokołów vs III LO Rzeszów (1:1)
3. ZS Nr 2 Dębica vs ZSZ Nr 1 Dębica (3:2)

 

 

tabela

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1. ZS Nr 3 Sanok – Awans do Finałów Ogólnopolskich w Elblągu
2. ZS Nr 2 Dębica
3. ZSZ Nr 1 Dębica
4. I LO Sanok
5.III LO Rzeszów
6. ZS Sokołów Małopolski

 

    Finał Ogólnopolski w Elblągu odbędzie się w dniach 27-29.05.2016r.
Skład reprezentacji : Radosław Bomba, Damian Brejta, Maciej Brukwicki , Rafał Czytajło, Dominik Januszczak, Paweł Muszański, Michał Nazarkiewicz, Mateusz Olszowy, Jakub Skrabalak, Jakub Sujkowski, Mateusz Wojnarowski, Maciej Zygmunt.

 

Opiekun: Jarosław Dulęba ( przygotowywał: Sebastian Stangierski ).

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK