01-unihok

W dniu 27 kwietnia 2016r w naszej szkole odbył się półfinał wojewódzki w unihokeju chłopców.
W turnieju wzięło udział pięc drużyn: ZS3 SANOK, ILO SANOK, 2LO SANOK, ZSP4 KROSNO, ZSP1 KROSNO.
Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym".

Od początku wiadomo było, że walka o końcowy triumf rozegra sie między szkołami z Sanoka.
Nasza drużyna zdecydowanie dominowała w każdym meczu, zdobywając zasłużone 1 miejsce i awans do finału wojewódzkiego.

Wyniki meczów naszej szkoły:
ZS3 SANOK-ZSP1 KROSNO (7:0)
ZS3 SANOK-ILO SANOK (4:0)
ZS3 SANOK-2LO SANOK (6:0)
ZS3 SANOK-ZSP4 KROSNO (9:0)

Zawodnicy naszej drużyny, przez cały przebieg zawodów byli wspierani głośnym dopingiem uczniów obecnych na trybunach.

Skład reprezentacji:

1.  Muszański Paweł (4TE/TB)
2.  Bomba Radosław (4TI)
3.  Nazarkiewicz Michał (3TF)
4.  Sujkowski Jakub (3TF)
5.  Januszczak Dominik (3TS)
6.  Brukwicki Maciej (2TF)
7.  Skrabalak Jakub (4TI)
8.  Zygmunt Maciej (3TB)
9.  Brejta Damian (3TM)
10. Olszowy Mateusz (3TM)
11. Wojnarowski Mateusz (2TA)