unihok 025   15 grudnia 2015 r. w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku odbył się rejonowy etap w unihokeja chłopców. Uczestniczyło w nim 8 drużyn – 7 sanockich szkół średnich i jedna z Brzozowa. Rywalizacja była bardzo zacięta. Nasza drużyna została zwycięzcą turnieju i awansowała do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w styczniu 2016r. również w naszej szkole.

 

Zwycięska drużyna:

1. Radosław Bomba

2. Paweł Muszański

3. Mateusz Wojnarowski

4. Jakub Sujkowski

5. Michał Nazarkiewicz

6. Maciej Zygmunt

7. Maciej Brukwicki

8. Dominik Januszczak

9. Mateusz Olszowy

10. Damian Brejta

11. Kuba Skrabalak

Opiekunem naszej drużyny jest p. Sebastian Stangierski.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK