unihok 06   W dniach 12-14 czerwca 2015r. w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Polski – Szkół Ponadgimnazjalnych w unihokeju. Reprezentacja naszej szkoły pod kierunkiem p. Sebastiana Stangierskiego odniosła ogromny sukces zdobywając tytuł Mistrza Polski.
Chłopcy z naszej szkoły wygrywali kolejne mecze w fazie grupowej z: Mistrzem Mazowsza 6:1, Mistrzem Zachodniopomorskiego 4:0, drugą drużyną Wielkopolski 5:2.
W półfinale, po niezwykle wyrównanym spotkaniu, pokonaliśmy Mistrza Podkarpacia, Mielec 2:0. Najładniejszą bramkę w tym turnieju strzelił z rzutu karnego Radosław Bomba z 3TI (późniejszy najlepszy strzelec zawodów).
Mecz finałowy z Mistrzem Wielkopolski był niezwykle zacięty.

Po pierwszej bramce R. Bomby wyszliśmy na prowadzenie, niestety, minutę później było już 1:1. Następne trzy bramki należały do nas, w I połowie prowadziliśmy 4:2.
Druga połowa meczu to kolejne bramki przeciwnika i ostatecznie, po dramatycznej końcówce, nasi reprezentanci wygrali 5:4, sięgając po puchar i tytuł Mistrza Polski. Brawo chłopcy!!

Skład reprezentacji: Bomba Radosław (3TI), Nazarkiewicz Michał, Sujkowski Jakub (2TF), Januszczak Dominik (2TS), Brukwicki Maciej (1TK), Skrabalak Jakub (3TI), Muszański Paweł (3TE/TB), Wacławski Patryk (4TK), Zygmunt Maciej (2TB), Brejta Damian, Olszowy Mateusz (2TM), Wojnarowski Mateusz (1TA).

Opiekun drużyny – Sebastian Stangierski

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK