image13   29 listopada 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku rozegrano Zawody Powiatowe w Tenisie Stołowym chłopców. Reprezentacja szkoły w składzie: Przemysław Kozioł 3TI , Radosław Małkowski 4TI oraz Filip Kwolek 4TI zajęła I miejsce wygrywając wszystkie pojedynki.

Wyniki gier:

Zespół Szkół nr 3 – Zespół Szkół nr 5                     3 - 0

Zespół Szkół nr 3 - I Liceum Ogólnokształcące        3 – 1

Zespół Szkół nr 3 - Zespół Szkół nr 1                     3 – 1

Zespół Szkół nr 3 - Zespół Szkół nr 2                     3 – 1

Wygrywając szczebel powiatowy uzyskaliśmy awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się dnia 11 grudnia 2019 r. w Brzozowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: I miejsce w tenisie stołowym

14.12.2015r. w Nowej Sarzynie odbyły sie Zawody Wojewódzkiej Licealiady w drużynowym tenisie stołowym chłopców. Reprezentacja Naszej Szkoły w składzie: Piotr Pytlowany, Michał Kuliga, Dawid Patla oraz Jakub Pytlik zajęła VII miejsce (najlepsze w historii), uzyskując następujące wyniki:

ZS 3 Sanok - LO Tarnobrzeg   3: 0,
ZS 3 Sanok - ZSP Nr 5 Krosno  2 : 3,
ZS 3 Sanok - CEZ Stalowa Wola  3 : 0,
ZS 3 Sanok - ZS Nr 2 Dębica 1 : 3.

Opiekunem drużyny był p. Jarosław Dulęba

12-pingpong

01.12.2015 roku odbyły się Zawody Rejonowe w tenisie stołowym chłopców w Ustrzykach Dolnych.  Reprezentacja Naszej Szkoły zajęła w nich I miejsce awansując do finału wojewódzkiego.

Wyniki poszczególnych meczów:

- mecze w grupie :
   ZS Nr 3 - BZSZ Ustrzyki Dolne    3 : 0
   ZS Nr 3 - ZSO Brzozów              3 : 2
- mecz półfinałowy:
   ZS Nr 3 - ZSTiA Lesko                3 : 0
- mecz finałowy:
   ZS Nr 3 - ZSO Brzozów              3 : 0

Zwycięski Skład Naszej Szkoły:  Piotr Pytlowany, Michał Kuliga, Dawid Patla i Jakub Pytlik.
Opiekun  drużyny p. Jarosław Dulęba.

Zobacz zdjęcia:   Awans do Finału Wojewódzkiego

tenis stolowy    19.11.2015 roku w ZS nr 2 odbyły się Zawody Powiatowe w tenisie stołowym chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Piotr Pytlowany, Michał Kuliga, Dawid Patla oraz Jakub Pytlik zajęła I miejsce wygrywając wszystkie mecze w stosunku 3:0 (tracąc tylko jednego małego seta!). W grupie z ZS nr 5 i ZS nr 2, w półfinale z ZS nr 1 oraz w finale ponownie z ZS nr 2 awansując jednocześnie do Zawodów Rejonowych, które odbędą się 1.12.2015r. w Ustrzykach Dolnych.

Opiekunem drużyny był p. Jarosław Dulęba.

tenis-stolowy 7
   2 grudnia 2014 r w Zespole Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych odbyły się zawody rejonowe w tenisie stołowym chłopców. Udział w zawodach wzięło 7 szkół średnich.
Nasi zawodnicy zmierzyli się w grupie z I Liceum Ogólnokształcącym z Sanoka i Zespółem Szkół Ponadgimnazjalnych w Lesku. Oba mecze wygraliśmy 3:0.
W półfinale nasi reprezentanci zmierzyli się z drużyną Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie, ostatecznie wygrywając 3:1.

Czytaj więcej: Tenis stołowy – pewny awans do Finału Wojewódzkiego