W dniu 7.11.2017r. odbyły się zawody piłki ręcznej na szczeblu powiatowym organizowane przez I LO w Sanoku.

     Dziewczęta Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku po raz pierwszy zagrały w finale powiatowych zawodów w piłce ręcznej zajmując 2 miejsce. Uległy jedynie zawodniczkom I LO 2:7.

     Uczennice naszej szkoły w drodze do finału wygrały własną grupę remisując z Zespołem Szkół Nr 5, wygrywając z II LO oraz Zespołem Szkół Nr 1, a w półfinałach przy remisie 4:4 pokonały rzutami karnymi Zespół Szkół w Nowosielcach.

 

Dziewczęta wystąpiły w składzie:

Gąsior Sandra,
Głuszko Aleksandra,
Kantorek Karolina,
Kusal Adrianna,
Osękowska Paulina,
Piszko Renata,
Wach Katarzyna,
Węgrzyn Patrycja,
Wróbel Paulina.


Opiekun zespołu Łukasz Kudlik.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK