01.10.2019r. przy pięknej i słonecznej pogodzie odbyły się na sanockich Błoniach zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych. Nasza szkoła wystawiła reprezentację chłopców. Pojawiło się w niej kilku nowych zawodników, głównie z klas pierwszych. Mocno odmłodzony skład miał jednak poważne problemy w początkowej fazie zawodów. Od 2 do 4 zmiany nasi uczniowie zajmowali ostatnie miejsce. Wówczas do walki ruszyli najlepsi biegacze ZS3, systematycznie odrabiając straty. Dzięki ich zaangażowaniu i woli walki, ukończyliśmy zawody na 2 miejscu, co pozwoliło nam awansować do etapu rejonowego.

Szkołę naszą reprezentowali: Stach Miłosz (3TM), Gaworecki Kacper (2TK), Latusek Patryk (2TK), Leń Jakub (3TE), Szomko Jakub (1I), Cukierda Dawid (2TE), Drozd Sebastian (2TE), Trybiec Gabriel (2TE), Janik Mateusz (1TB), Galant Michał (3TF), Wójcik Kacper (3TM), Kochan Wiktor (3TI), Klimkowski Łukasz (3TI), Kopacz Mateusz (3TI), Rakoczy Rafał (4TF), Pilawski Krystian (2TI).

Opiekunami drużyny byli: Sebastian Stangierski i Damian Dziewiński.