W dniu 25.09.2019 odbyły się zawody rejonowe w lidze lekkoatletycznej na odnowionym stadionie Wierchy. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny - dziewcząt i chłopców. Konkurencje składające się na wynik to: blok szybkościowy (biegi na 100,200,400 m), blok wytrzymałościowy (biegi na 800,1500 m), blok rzutny (kula, oszczep, dysk) oraz skocznościowy (skok wzwyż oraz skok w dal).

       Suma ze wszystkich konkurencji pozwoliła naszym dziewczętom na zajęcie 6-go miejsca (375 pkt) na 9 startujących drużyn. Chłopcy natomiast zajęli 2 miejsce (805 pkt). Wynik ten może jednak nie pozwolić zakwalifikować się w czołowej 20-tce, co pozwoliłoby wystartować w maju 2020 roku w Finale Wojewódzkim.

 

       Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie sportowe, walkę oraz rywalizację.

Szkołę naszą reprezentowali:

- Adamska Gabriela (1TE)

- Ryba Sylwia (1I)

- Bąk Karolina (1TI)

- Zarzyczny Marlena (1I)

- Węgrzyńska Kinga (3TF)

- Wołoszyn Elwira (3TF)

- Jatczyszyn Justyna (1TF)

- Zabłotna Emilia (1TE)

- Marczak Aleksandra (1TE)

- Wawrzyńska Weronika (1TK)

- Emilia Sokołowska (2TF)

- Łątka Justyna (3TF)

- Kwiek Dominika (3TF)

- Kłodowska Aleksandra (2TF)

- Węgrzyńska Kinga (3TF)

- Patronik Magdalena (4TF)

- Kopacz Mateusz (3TI)

- Kochan Wiktor (3TI)

- Dołożycki Jakub (2TK)

- Latusek Patryk (2TK)

- Leń Jakub (3TE/TB)

- Stach Miłosz (3TM)

- Hnat Dawid (2TA)

- Drozd Sebastian (2TE)

- Tutak Adam (2TK)

- Kraczkowski Jakub (3TF)

- Pelc Jakub (2TA)

- Benewiat Sebastian (3TF)

Opiekunowie drużyny: Dziewiński Damian, Stangierski Sebastian.

 

Galeria zdjęć na stronie: Mosir Sanok

              

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK