biegi2018 1

16.10.2018r. na sanockich Błoniach zostały rozegrane rejonowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Pierwsze rywalizację rozpoczęły dziewczęta. Zwyciężyło ILO przed szkołą z Brzozowa.

Dużo ciekawiej było podczas rywalizacji chłopców. Wystąpiły tam 4 drużyny - ZS Nr3, ILO i dwie szkoły z Brzozowa. Wyrównany pojedynek toczył się do samego końca zawodów. Na 9 zmianie aktualnie najlepszy biegacz naszej szkoły Rafał Kurek pobiegł rewelacyjnie, odrabiając straty do przeciwników i wyprowadzając nas na drugie miejsce. Utrzymaliśmy tę lokatę do końca, co pozwoliło nam awansować do Finału Wojewódzkiego w Kolbuszowej. Zwyciężyła drużyna ZSO Brzozów.

Serdeczne podziękowania dla całej drużyny za zaangażowanie i walkę do końca.

Szkołę naszą reprezentowali: Rafał Kurek(4TE), Dawid Cukierda(1TE), Jakub Dołżycki(1TK), Kacper Gaworecki(1TK), Łukasz Klimkowski(2TI), Mateusz Kopacz(2TI), Patryk Latusek(1TK), Jakub Leń(2TE), Miłosz Stach(2TM), Gabriel Trybiec(1TE).

Drużynę prowadzą: Sebastian Stangierski i Damian Dziewiński.