10-lekko

 26.05.2017 r. drużyna lekkoatletyczna ZS Nr 3 w Sanoku uczestniczyła w mistrzostwach województwa, które odbyły się w Rzeszowie.

Nasi zawodnicy brali udział w sześciu konkurencjach:

  - skok w dal,
  - pchnięcie kulą,
  - biegi na 100 m,
  - biegi na 400 m,
  - biegi na 1500 m,
  - bieg sztafetowy 4x100 m.

Cała drużyna bardzo dobrze przygotowała się do zawodów i dzięki wielkiemu wysiłkowi swojemu jak i opiekuna Damiana Dziewińskiego bardzo dobrze zaprezentowała naszą szkołę.

Skład drużyny:

Jakub Sujkowski (4TF), Wiktor Olszowy (2TI), Maciej Kafara (2TE), Krzysztof Garbowski (2TI), Daniel Stasiowski (2TS), Marcin Stefański (2TI), Michał Stępień (1TS), Mateusz Wojnarowicz (3TA), Rafał Kurek (2TE), Wiktor Niemiec - Ochała (1TA), Jakub Krzywiński (2TM), Krystian Piech (2TS), Jakub Kuzio (1TS), Dawid Stańczak (2TS).

Opiekun: p. Damian Dziewiński.

 

Wyniki - liga lekkoatletyczna - finał

 

Fot. Jakub Kozicki

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK