04-biegiDnia 24.04.2017 r. drużyna biegowa ZS Nr3 w Sanoku uczestniczyła w finale wojewódzkim w biegach przełajowych, które już tradycyjnie odbyły się w Kolbuszowej. Biegi odbywały się na dystansie 1200m przy starcie wspólnym. Walka była bardzo ciężka lecz emocjonująca, jednak nasza drużyna prowadzona przez Damiana Dziewińskiego po wielkim wysiłku uplasowała się na ósmej pozycji.

W zawodach brały także udział dziewczyny z I LO w Sanoku, które uplasowały się na dziewiątej pozycji.

W biegach wzięło udział 12 zespołów:

 1. V LO Brzozów
 2. ZS Nr4 Krosno
 3. ZS Nr2 Stalowa Wola
 4. ZSTiO Jarosław
 5. ZSZ Dynów
 6. CEZ Stalowa Wola
 7. ZS SASR Trzcinica
 8. ZS Nr 3 w Sanoku
 9. I  LO Przemyśł
 10. ZST Mielec
 11. ZSO Brzozów
 12. II LO Dębica

Skład drużyny:

Opiekun drużyny:   Damian Dziewiński

Kacper Bulanda (3TE), Jakub Kozicki (2TE), Rafał Kurek (2TE), Wiktor Niemiec-Ochała (1TA), Rafał Rakoczy (1TF), Paweł Stach (4TI), Jakub Sujkowski (4TF), Grzegorz Śliwiak (1TA).  

 

Fot . Jakub Kozicki

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK