06-la                W dniu 29.09.2016 r. zostały rozegrane zawody rejonowe w Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych w Sanoku. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta jak i chłopcy. Dziewczęta startowały na miarę swoich możliwości, dzięki czemu z dorobkiem 722 zajęły 5 miejsce.

Skład reprezentacji dziewcząt:
100m (Renata Piszko 2TF, Paulina Osękowska 1TF,  Natalia Rakoczy 4TK),
400m (Karolina Kantorek 1TF, Gabriela Krowiak 4TK, Sabina Adamska 4TK),
skok w dal (Katarzyna Wach 2TF, Wioleta Kaim 1TF),
pchnięcie kulą  (Jagoda Cęgiel 1TF, Emila Kruk 2TK, Wanesa Dymek  4TK, Aneta Kwiatkowska 4TK)

                Słowa uznania należą się chłopcom, którzy pewnie zwyciężyli, a co za tym idzie uzyskali prawo startu w Finale Ligii Lekkoatletycznej, który odbędzie się w maju przyszłego roku. Uzyskali zdecydowaną przewagę nad  kolejnymi drużynami zdobywając 1008 pkt. Większość wyników była bardzo wartościowa.    

Skład reprezentacji chłopców:

100m (Maciej Kafara 2TE, Wiktor Niemiec-Ochała 1TA, Michał Stępień 1TS, Marcin Stefański 2TI),
400m (Jakub Sujkowski 4TF, Rafał Kurek 2TE, Mateusz Kucharski 1TS),
1500m (Paweł Stach 4TI, Filip Kwolek 1TI),
skok w dal (Grzegorz Kuzio 1TS, Dawid Gęsicki 2TI, Krzysztof Garbowski 2TI),
pchnięcie kulą (Wiktor Olszowy 2TI, Daniel Stasiowski 2TS, Michał Węgrzynowski 1TS, Mateusz Wojnarowski 3TA).

                                       Ten wyśmienity skład przygotowali:

 Sebastian Stangierski, Damian Dziewiński, Maciej Podstawski

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK