09-kolbuszowa    21.10.2015r. tradycyjnie już w Kolbuszowej zostały rozegrane wojewódzkie indywidualne biegi przełajowe. Do Kolbuszowej wybrała się z naszej szkoły 5 osobowa reprezentacja Adrian Bieniek (4TI), Maciej Hunia (3TS), Paweł Stach (3TI), Rafał Kurek (1TE) oraz Krzysztof Garbowski (1TI).

     Bardzo emocjonująca była walka wśród chłopców, którzy musieli pokonać dystans 1500m. Nasi reprezentanci potraktowali zawody dość poważnie.  

Maciej Hunia (3TS) wytrzymał presję jednego z  faworytów i dobieg do mety na 3 miejscu, zdobywając brązowy medal, pierwszy w historii naszej szkoły. Pozostałe lokaty naszych zawodników:

- Rafał Kurek 32 miejsce

- Paweł Stach 57 miejsce

- Adrian Bieniek 78

            Opiekunem na zawodach był Damian Dziewiński. 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK