W dniu 23 września w Sanoku na „Wierchach” odbyła się rejonowa licealiada w lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców. Impreza składała się z konkurencji biegowych (4x100m, 100m, 400m, 800m/1500m, ) oraz konkurencji technicznych (skok w dal, pchnięcie kulą). Nasza szkoła wystawiła reprezentację chłopców.

Zawody były eliminacjami do finału wojewódzkiego. Chłopcy wygrali bezapelacyjnie zawody rejonowe z dorobkiem 1007 i przewagą nad drugą drużyną 120 punktów. Dzięki wygraniu szczebla rejonowego nasza szkoła wystąpi na wiosnę w finale wojewódzkim.

Reprezentację tworzyli:

bieg - 100m:                                        bieg – 1500m:

Marcin Stefański (1TI),                            Maciej Hunia (3TS)

Robert Szafran (3TE),                             Paweł Stach (3TI)

Mateusz Mołczan (3TM)                           Rafał Kurek (1TE)

Jakub Sujkowski (3TF)

sztafeta – 4x100m:                                     bieg – 400m:

Jakub Sujkowski (3TF)                             Adrian Bieniek (4TI)

Marcin Stefański (1TI),                            Konrad Glazer (1TA)

Szymon Sawa (1TA),                              Maciej Kwiecień (1TM)

Krzysztof Garbowski (1TI)

pchnięcie kulą:                                     skok w dal:

Wiktor Olszowy (1TI)                              Adam Indyk (3TM)

Michał Hałasik (2TA)                               Daniel Stasiowski (1TS)

Tomasz Szmiłyk (4TE/TB)                       Krystian Ruchlwicz (3TM)

Opiekunowie: Damian Dziewiński, Sebastian Stangierski – dziękują drużynie chłopców za zaangażowanie na zawodach oraz walkę do końca.