25 września w Sanoku na Wierchach odbyła się rejonowa licealiada w lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców. Impreza składała się z konkurencji biegowych (4x100m, 100m, 400m, 800m/1500m, ) oraz konkurencji technicznych (skok w dal, pchnięcie kulą).

Zawody były eliminacjami do finału wojewódzkiego. Za około 2 tygodnie po zestawieniu wyników z całego województwa przez SZS w Rzeszowie dowiemy się czy nasza reprezentacja chłopców uzyska awans do finału (na dzień dzisiejszy szanse wynoszą około 80-85% ale musimy się uzbroić w cierpliwość).

Nasi chłopacy bezapelacyjnie wygrali rejon i ustanowili kilka wartościowych wyników. W biegu na 1500m został ustanowiony nowy rekord szkoły, który ustanowił uczeń klasy 2TS Maciej Hunia 4:24.

Drużyna dziewcząt: Tokarz Klaudia (2TK), Filipowicz Agnieszka (2TF), Idec Mariola (2TF), Kucharska Kamila (2TF), Rakoczy Natalia (2TK), Brewczak Kinga (2TF), Dymek Wanesa (2TK), Serryło Agata (2TF), Balicka Anna (2TF), Syrylak Barbara (2TF).

Drużyna chłopców: Mazur Mateusz (1TA), Wojnarowski Mateusz (1TA), Dołożycki Damian (1TE), Kopczyk Jakub (1TE), Cipora Karol (1TE), Haduch Daniel (1TS), Mołczan Mateusz (2TM), Frydryk Jakub (2TK), Hunia Macie (2TS), Stach Paweł (2TI), Łukaszyk Grzegorz (2TB), Topij Norbert (2ZS), Krystyński Łukasz (2TF), Tkacz Arkadiusz (3TB/3TE), Szmiłyk Tomasz (3TB/3TE), Kaczmar Dawid (3TS), Czech Macie (3TM), Wątor Mateusz (4TI), Zdziarski Rafa (4TI), Bartko Kamil (4TK).

            Opiekunowie: Damian Dziewiński, Michał Futyma – dziękują zarówno drużynie dziewcząt i chłopców za zaangażowanie na zawodach, walkę do końca.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK