biegPowiatowe indywidualne biegi przełajowe odbyły się 7.X.2010r. na sanockich Błoniach. Dziewczęta oraz chłopcy reprezentujący naszą szkołę zajęli czołowe lokaty. Wśród dziewcząt wystartowało 30 zawodniczek, a najlepsza z naszych reprezentantek Agnieszka Gagatko, przekroczyła linię mety na 4 pozycji, 8 miejsce zajęła Katarzyna Mużył, a jako17 ukończyła bieg Justyna Bilanycz.

Z jeszcze lepszej strony zaprezentowali się chłopcy, których w pierwszej dziesiątce było aż trzech. 40-osobowa grupa chłopców startowała na dystansie 1500m. 4 miejsce zajął Bartosz Michalski, za nim, na 6 miejscu finiszował Adrian Adamski, na 7 miejscu był Marcin Gondek, a 14 pozycję zajął Kamil Batruch.

Zajmowane czołowe miejsca wróżą bardzo dobrą lokatę na powiatowych sztafetowych biegach przełajowych.
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK