zdj0524.05.2023 r. drużyna lekkoatletyczna ZS Nr 3 w Sanoku uczestniczyła w mistrzostwach województwa, które odbyły się w Stalowej Woli. Nasi zawodnicy brali udział w następujących konkurencjach:

- bieg na 100m,

- bieg na 800m,

- bieg sztafetowy 4x100m,

- skok w dal,

- skok wzwyż,

- pchnięcie kulą.

Cała drużyna bardzo dobrze przygotowana do zawodów zaprezentowała się znakomicie, co pozwoliło zająć 6 miejsce w województwie - najlepszy wynik w ostatnich latach.

 

Skład drużyny:

Morawski Patryk, Witek Maciej, Mikoś Seweryn (4E), Widurski Kacper, Uluszczak Aleksander, Ryba Sylwia, Zarzyczny Marlena (4I), Myćka Damian (4A), Werbowicz Dariusz, Rolnik Gracjan (3A), Kiczorowski Krzysztof, Gawlewicz Patryk (1I), Zubel Adam (1A), Janiak Gabriel (1AE), Podstawski Michał (1E).

Opiekun drużyny: Sebastian Stangierski

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK